spot_img
Sunday, March 26, 2023
Homeबजाररेडिमेड र व्याग व्यवसायी संघको अध्यक्ष विष्णु

रेडिमेड र व्याग व्यवसायी संघको अध्यक्ष विष्णु

spot_img

नेपालगंजमा रहेका रेडिमेड तथा व्याग व्यावसायीहरुको संस्था रेडिमेड तथा व्याग व्यावसायी संघको अध्यक्षमा नेपालगंजमा प्रतिष्ठित व्यवसायी विष्णु श्रेष्ठ चयन भएको छन ।श्रेष्ठले नेतृत्व गरेको संघको उपाध्यक्षमा उपाध्यक्षमा क्रमशःसन्तोष कुमार पौडेल र टिका खरेल रहेको छन भने महासचिवमा पदन श्रेष्ठ ,उपमहासचिवमा सुदन के.सी. र कोषाध्यक्षमा नन्दा राम जैसी रहेका छन । संघको सदस्यमा क्रमशः निशा शाह श्रेष्ठ,चक्र बहादुर मल्ल,सन्नी गोयल,गिरीराज पट्ना,गणेश भन्डारी ,प्रविण सन्ज्याल,चाद बाबु अन्सारी ,टिकामणी उपाध्याय रहेको छन ।

- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
- Advertisement -spot_img
हामीसँग जोडिनुहोस्
सिफारिस
- Advertisement -spot_img
सम्बन्धित समाचार
- Advertisement -spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here